bestreduceri.ro
office@bestreduceri.ro
Categorii
-36

Protector (manson) cauciucat pt conectorii RJ-45 (100 bucati)

9 RON 14 RON

Protector (manson) cauciucat pt conectorii RJ-45.

-23

Surge Protector TP-LINK TL-ANT24SP

113.91 RON 148.06 RON

Caracteristici esentiale: Protejeaza dispozitivele impotriva fulgerelor si a descarcarilor electriceNu necesita mentenataN Male/Female Ce face acest produs Acest echipament asigura protectia retelei impotriva fulgerelor si a descarcarilor electrice. Este compatibil cu dispozitive echipate cu conector de tip N. Utilizati acest produs pentru a conecta un dispozitiv wireless la o antena externa si protejati-va intreaga retea impotriva dezastrelor produse de descarcarile electrice.

-15

Media Convertor MC200CM

267.99 RON 314.71 RON

MC200CM este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-SX sau vice versa. Proiectat in conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-SX, MC200CM este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica multi-mode, cu conector de tip SC. MC200CM suporta specificatiile de unde scurte (SX) ale laserului la rata maxima de retransmisie pe cablu. Functioneaz? pe 850nm atat la transmitere cat si la receptia datelor. Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19inch, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC200CM ofera posibilitati de transmisie prin fibra optica multi-mode pe distante extinse pana la 0.55 km. Respecta standardele IEEE 802.3ab si IEEE 802.3z. Suporta comutarea modului de transfer Force /Auto pentru port-ul FX.

-10

KVM Extender CE700A-AT-G

629 RON 699 RON

DUAL CONSOLE USB KVM EXTENDER W/1.8M

-10

Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s TP (RJ-45)

419.8 RON 464.58 RON

*Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s TP (RJ-45) to 100 Mbit/s FX, (SC-Duplex), FDX

-6

Asustor Telecomanda AS-RC10

134.34 RON 142.58 RON

  Telecomanda Asustor AS-RC10 Dimensiuni: 113.4 x 45.2 x 26.7 (mm) Greutate: 46g    

-2

Modul switch DEM-410CX pentru DGS-3400/DGS-3600

1965.7 RON 2011.59 RON

Modulul (DEM-410CX) prevede SMB si Enterprise cu un cost eficient, latenta-redusa, conexiune la retea 10-Gigabit, folosind un cablu de cupru twin-axiala. Semnificativ mai mici decat in costul de cablu fibra, cablu de cupru suporta distante de pana la 5 metri, ideal pentru stivuire intrerupatoare in dulapuri de cablare.

-2

Media Convertor MC111CS

199 RON 203.6 RON

MC111CS este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP100Base-TX la fibra optica 100BASE-FX sau vice-versa. Adopta tehnologia WDM, pentru transmiterea si receptia datelor printr-un singur cablu de fibra, economisind astfel jumatate din costurile de cablare. Proiectat in conformitate cu standardele IEEE 802.3u 10/100Base-TX si 100Base-FX, MC111CS este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica single-mode, cu conector de tip SC. MC111CS suporta specificatiile de unde lungi (LX) ale laserului la rata maxima de retransmisie pe cablu. Func?ioneaza pe 1550nm la transmiterea datelor si pe 1310nm la receptia datelor. Deci, dispozitivul de la capatul opus cu care comunica MC111CS ar trebui sa functioneze pe 1310nm la transmiterea datelor si pe 1550nm la receptia datelor. MC112CS este un alt media convertor TP-LINK, si este doar unul dintre exemplele de convertoare care pot opera impreuna cu MC111CS. Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19inch, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, auto negociere mod duplex pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC111CS ofera posibilitati de transmisie prin fibra optica single-mode pe distante extinse pana la 20 km. Respecta standardele 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Functiile Link Fault Passthrough si Far End Fault minimizeaza la timp pierderile cauzate de esuarea conexiunii. Adopta tehnologia WDM, pentru transmiterea si receptia datelor pe o singura fibra.

-2

Modul switch DEM-410X pentru DGS-3400/DGS-3600

5299 RON 5399 RON

Modulul ofera o conexiune de mare viteza, 10-Gigabit pe cablu de fibra securizat. Ideal pentru server / coloanele vertebrale LAN (pana la 300m distanta folosind transceiver DEM-421XT) si coloana vertebrala campus mediu (pana la 10 km distanta folosind transceiver DEM-422XT). Modulul 410 va ajuta la imbunatatirea retelei.

-2

Power over Ethernet AT-6101G

354.63 RON 360.72 RON

NET SWITCH 1 x 10/100/1000T Gigabit Ethernet PoE injector / AT-6101G ALLIED

-2

Power over Ethernet Splitter AT-6102

249.9 RON 254.15 RON

- Makes most non-PoE devices into PoE- IEEE 802.3af compliance - 5V, 7.5V, 9V and 12V user selectable output voltage- Short circuit protection- Regulated output voltage- Allows Ethernet and power transport over a single LAN cable- Lightweight and compact- Plug and play- Easy desktop or wall-mounting - Self-sticking Velcro strips for attaching to powered device- Suitable for devices such as: wireless AP, Bluetooth AP, IP camera and VoIP telephones - RoHS and WEEE compliant

-1

Incarcator priza produse VOIP

92.52 RON 93.81 RON

Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe)

-1

Convertor media Tenda TER860S

154.55 RON 156.56 RON

Convertor media 10/100Mbps multi-mode, TENDA inchTER860Sinch

-1

Convertor media Tenda TER850S

154.55 RON 156.56 RON

Convertor media 10/100Mbps single-mode, TENDA inchTER850Sinch

Media Convertor MC220L

195.57 RON 195.82 RON

MC220L este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-SX/LX/LH sau vice-versa. Proiectat in conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, MC220L este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica multi-mode/single-mode, cu conector de tip SC/LC. MC220L functioneaza pe 850nm atat la transmiterea cat si la receptia datelor in cazul utilizarii cablului de fibra optica multi-mode, si pe 1310nm atat la transmiterea cat si la receptia datelor in cazul utilizarii cablului de fibra optica single-mode. Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19inch, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC220L ofera posibilitati de transmisie pe distante extinse pana la 0.55 km prin fibra optica multi-mode, si 10km prin fibra optica single-mode. Respecta standardele IEEE 802.3ab si IEEE 802.3z. Port-ul FX suporta modul hot-swap.

PoE Gigabit Injector D-Link DPE-101GI

369.15 RON 369.51 RON

PoE Gigabit Injector D-Link DPE-101GI. Compatibil PoE/PoE+. Pentru conexiuni Gigabit si Fast Ethernet.

KVM Extender CE100-A7-G

765.62 RON 766.34 RON

Mini USB KVM EXTENDER W/230V ADP.

Rack 2 sloturi DPS-800

503.36 RON 503.83 RON

DPS-800 este un sasiu 2-slot rack-mountable poate gazdui pana la doua RPSUs. Proiectat pentru redundantele de alimentare.

KVM Extender CE370-AT-G

2115.42 RON 2117.39 RON

ATEN PS/2 KVM EXTENDER W/1.8M W/230V ADP

Convertor 60W DPS-200

1418.48 RON 1419.8 RON

DPS-200 60W Redundant de alimentare pentru seria DGS-3312SR, DES-3500, Proiectat sa fie conforme cu cerintele de puterea de-Link Gigabit Ethernet D si intrerupatoare, solutie simpla pentru problema unei caderi accidentale de alimentare interne a switch-ului Ethernet.

Convertor 140W DPS-500

2370.74 RON 2372.94 RON

DPS-500 140W Redundant de alimentare pentru switch-uri seria DGS-3324SRi, DGS-3324SR, DGS-3400. Proiectat sa fie conform cu cerintele de putere D-Link Gigabit Ethernet.

KVM Extender CE600-A7-G

2256.54 RON 2258.63 RON

ATEN DVI KVM EXTENDER W/1.8M W/230V ADP

KVM Extender CE750-AT-G

1652.75 RON 1654.28 RON

ATEN KVM EXTENDER W/1.8M W/230V ADP.

KVM Extender CE350-AT-G

1873.35 RON 1875.08 RON

PS/2 KVM EXTENDER W/1.8M W/230V ADP.

Banner clickk

Abonează-te la newsletter-ul BestReduceri!

Beneficiază în fiecare zi de discount-uri de până la 90 %, alături de BestReduceri.ro!
Sunt deja înscris