bestreduceri.ro
office@bestreduceri.ro
Categorii
-11

CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7020-WB

79 RON 88.99 RON

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, LC

-10

CTCUnion Convertor fast FIB1-10/100W/SC60AF

269.01 RON 299 RON

*CTCUnion Convertor Fast Eth la f.o. WDM singlemode, 60Km, conector SC single, full featured management, LLF, bloc optic tip A (Tx:1310nm, Rx:1550nm), se poate instala in rack FRM301 pentru concentrare de 16 media convertoare cu alimentare redundanta si SNMP

-2

D-Link Transceiver SFP 10GBase-SRb + Multi-Mode DEM-431XT

1613.07 RON 1650.6 RON

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m- Without DDM- 80m: OM1 & OM2- 300m: OM3

-1

Cisco Transceiver LX Mini-GBIC SFP (MGBLX1)

770.37 RON 780.72 RON

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

Cisco Transceiver BX Mini-GBIC SFP (MGBBX1)

1246.33 RON 1262.59 RON

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

Cisco Transceiver 100 Base-BX Mini-GBIC SFP (MFEBX1)

922.24 RON 934.26 RON

100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

Cisco Transceiver 100 Base-LX Mini-GBIC SFP (MFELX1)

703.91 RON 713.07 RON

100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

Cisco Transceiver 100 Base-FX Mini-GBIC SFP (MFEFX10)

369.59 RON 374.38 RON

100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

Cisco Transceiver SX Mini-GBIC SFP (MGBSX1)

499 RON 504.64 RON

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

-1

D-Link Transceiver 10GBase-LR SFP DEM-432XT

2399 RON 2412.86 RON

10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- Without DDM

HP Transceiver X110 100M SFP LC LX

1408.67 RON 1409.98 RON

Transceiver HP X110 100M SFP LC FX

HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC

1427.92 RON 1429.24 RON

HP ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC A small form factor pluggable (SFP) gigabit LX transceiver that provides a full duplex gigabit solution up to 10km (singlemode) or 550 m (multimode)

HP X130 10G XFP CX4 Transceiver

3099 RON

HP X130 10G XFP CX4 Transceiver

HP X124 1G SFP LC LX Transceiver

3099 RON

HP X124 1G SFP LC LX Transceiver

CTCUnion Convertor FE la FO, WDM B, 20Km, SNMP

399 RON

Convertor Fast Eth la f.o. WDM singlemode, 20Km, conector SC single, full featured management, LLF, bloc optic tip B (Tx:1550nm, Rx:1310nm), se poate instala in rack FRM301 pentru concentrare de 16 media convertoare cu alimentare redundanta si SNMP.Specificatii tehnice: compatibil cu standardele IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX si 100BaseFX distanta de operare 2Km pentru multimode si pana la 120Km singlemode selectare mod de lucru FullDuplex, HalfDuplex sau autodetectie 6 LEDuri de diagnostic, switch pentru conexiune straight sau cross-over suport pentru management SNMP, semnalizarea starii legaturilor electrice si optice LLF functii de bucla de test remote LBT, suport pentru lucru cu pachete de lungimi diferite conectori ST sau SC pentru legatura de fibra pentru WDM, transmisie si receptie pe o singura fibra, distantele de operare sunt de 20Km si 40Km.

Transceiver D-Link 10GBase-LR SFP+

4599 RON

D-Link, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, DDM, 10km

SMC Networks Transceiver 1000BASE-LX dual LC-connector, SFP Mini-GBIC

519.95 RON 519.18 RON

Mini-GBIC 1000BASE-LX dual LC-connector, SFP Mini-GBIC Transceiver

D-Link Transceiver SFP 100Base-FX Multi-mode DEM-211

301.46 RON 301.01 RON

SFP (MINI GBIC ) DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

663.21 RON 662.22 RON

*1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, UTP to Multimode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Includes Power Supply for standalone use

HP ProCurve 100-FX

942.92 RON 941.51 RON

*HP ProCurve 100-FX SC Transceiver

HP Modul J4858C SX-LC Mini-GBIC

573.06 RON 572.2 RON

*HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

Sasiu fibra optica CTCUnion 1 slot

77.86 RON 77.57 RON

Sasiu FRM220 pentru fibra optica 1 slot; ce poate accepta un singur card de converse pentru aplicatii stand-alone, alimentare externa AC.

Banner clickk

Abonează-te la newsletter-ul BestReduceri!

Beneficiază în fiecare zi de discount-uri de până la 90 %, alături de BestReduceri.ro!
Sunt deja înscris